Blue Deep Shorts

dnia

Najbardziej lubię ich nazwę. A potem lekkie popowe brzmienie, które sprawia, że głowa się buja, a paluszki wybijają się z nudy rytmicznym stukaniem w uda. Są majonezem i szczypiorem na mojej kanapce z pomidorem, czyli tym co bardzo dobre.

Blue Deep Shorts to młode chłopaki, które wygrały tegoroczną edycję Jarocińskich Rytmów Młodych i na pewno o nich usłyszycie, bo jedną z nagród, które zgarnęli, jest zestaw do promowania, a w nim i album do nagrania, i teledysk do nakręcenia, a i saporty przed wielkimi gwiazdami.

Chłopcy grają już w sumie długo razem, bo od roku, w którym pisałam maturę, czyli naprawdę długo. Ale nadal są młodzi (tak jak i ja:P) i właśnie nadchodzi ich czas.

A poza tym mają fajny neon.

I like their name the most. And then I like their light, pop sound that sets my hed in motion and makes my fingers just bounc like crazy. They are mayonnaise and chive on my tomato sandwich, very tasty!

Blue Deep Shorts is a band of young guys, who won this year’s edition of Jarocin’s rhythms of the Young compeition, and I’m pretty sure you’ll hear about them soon, as they were rewarded with a promotion set that contains recording an album, shooting a video and supporting some great bands.

Shorts actually play togehter for a while now. They’ve started in the year, when I was taking my Matura exam, so a really long time ago. But they’re still young (just like I am!) and now is their time.

And besides, they have a nice neon.

fot. wyspa.fm

Reklamy

Jeden komentarz Dodaj własny

  1. pogodzinach pisze:

    „Są majonezem i szczypiorem na mojej kanapce z pomidorem” uśmiałam się, świetne! 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s