Klara

dnia

Głośno u nas o tym imieniu ostatnio – ale nic się nie bójcie, nie będzie ani słówka o Lewandowskich <których zresztą szczerze uwielbiam>. Przedstawię Wam dzisiaj dwie Klary, i to już dorosłe, które przyczyniły się do powstania dzisiejszego kawałka. Jedna z nich nazywa się Kochańska, jest studentką na łódzkiej filmówce i wyreżyserowała klip, druga zaś to Klara Jędrzejewska, niezwykle młoda, ale dojrzała muzycznie i stylowo autorka muzyki i słów do rzeczonego „Enchanted”, które też oczywiście wypełnia wokalem i sama obsługuje wszystkie instrumenty.

Jeśli kiedykolwiek oscylowaliście muzycznie między Daughter i London Grammar, to możecie odgadnąć klimat tej piosenki, choć może to krzywdzące porównanie, bo utwór jest ponad przeciętną – reprezentowaną przez te zespoły – pogodny. Na ponury poniedziałkowy poranek nada się lepiej niż kolejne z nadzieją wyjrzenie za okno.

Utwór pochodzi z pierwszego albumu Klary o tytule „”Away” wyprodukowanego przez Artura Gadowskiego <wokalistę legendarnego zespołu Ira>. Wszystkie kawałki są jej autorstwa. Niedługo powinna ukazać się kolejna płyta Klary.

fot. http://aktivist.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s